Wolontariat

Wolontariat

Wolontariat w Fundacji JiM

Działania Fundacji JiM nie byłyby możliwe, gdyby nie wolontariusze, którzy codziennie niosą pomoc w różnych obszarach naszych działań. Są zaangażowani w działalność charytatywną na wiele sposobów. Często są wsparciem dla rodziców, którzy wychowując dziecko z autyzmem, potrzebują chwili wytchnienia i pomocy.

Wolontariusze bardzo chętnie pracują z dziećmi, pomagają przy warsztatach, zajęciach terapeutycznych i opiekują się maluchami podczas ich codziennych zajęć.

Wolontariat przynosi ogromną radość i satysfakcję. Dzięki bezinteresownemu niesieniu pomocy, nie tylko robisz coś dla innych, ale sam stajesz się lepszym człowiekiem.

Nieoceniona jest również pomoc wolontariuszy przy naszych kampaniach i akcjach społecznych, gdzie wspólnie budujemy świadomość autyzmu!

Wolontariat w Fundacji JiM pozwala także nauczyć się nowych umiejętności, poznać ludzi pełnych pasji, a także zaangażować się w ciekawą i pełną wyzwań działalność.

Nasi wolontariusze często przyznają, że działalność na rzecz Fundacji pomogła im w późniejszym wyborze drogi zawodowej i dodała dużo pewności siebie, przynosząc przy tym mnóstwo satysfakcji.

Jeżeli czujesz, że również pragniesz nieść pomoc innym i chciałbyś zostać wolontariuszem Fundacji JiM wypełnij formularz!

Jak zostać wolontariuszem JiM?

Wyślij zgłoszenie

Wystarczy chwila, aby wypełnić formularz i zrobić pierwszy krok do zostania wolontariuszem JiM

Poznaj Fundację JiM

Zobacz na czym polega wolontariat w Fundacji JiM. Opowiedz nam o sobie i wspólnie wybierzmy formę wolontariatu, która najbardziej Ci odpowiada

Rozpocznij swoją przygodę

Wolontariat to szansa na poznanie wspaniałych ludzi oraz rozwinięcie nowych umiejętności! Sprawdź jak cudownie jest pomagać innym w gronie osób pełnych pasji i zaangażowania!

Zostań Wolontariuszem JiM Wypełnij formularz kontaktowy i zostań wolontariuszem JiM
//
Ty też możesz pomóc Już 1 na 100 dzieci ma autyzm. Zmień ich życie na lepsze. Pomagam