KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Kongres Autism-Europe odbędzie się w Polsce!

To ogromna szansa na poprawę sytuacji osób ze spektrum autyzmu w naszym kraju.

Kongres Autism-Europe to miejsce wymiany doświadczeń nawet 1500 uczestników z całego świata. Przestrzeń promowania wiedzy o terapiach opartych o dowody naukowe, ale również rozwiązań systemowych, sposobów wspierania i włączania osób z autyzmem w życie społeczne.

Autism-Europe powierzył Fundacji JiM organizację kolejnego 13. Kongresu. I zdecydował, że odbędzie się on w Krakowie, w 2022 roku. Przy zaangażowaniu całej społeczności może być również szansą na poprawę sytuacji osób z autyzmem w Polsce!

Autism-Europe to federacja kilkudziesięciu fundacji i stowarzyszeń działających na rzecz osób z autyzmem. Federacja została założona w latach 60-tych przez organizacje prowadzone przez Rodziców, którzy chcieli wymieniać się doświadczeniami, dzielić się najnowszą wiedzą na temat pomocy swoim dzieciom. Z czasem udało im się zaangażować również naukowców i profesjonalistów. Ważnym działaniem Autism-Europe jest Kongres, który odbywa się raz na 3 lata.

Kongres w Krakowie już za 3 lata, tymczasem zachęcamy do rejestracji na najbliższy Kongres w Nicei na http://www.autismeurope-congress2019.com/en/

Do zobaczenia w Krakowie!

 

Zobacz także
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam