KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Ponad 9 mln złotych z 1%!

Z radością informujemy, że wpłaty z 1% podatku wyniosły ponad 9 mln złotych. Dokładnie 9 mln 300 tys. i choć nie jest to jeszcze ostateczna kwota już wiemy, że udało nam się zebrać sumę większą niż w ubiegłym roku. I to o bagatela … ponad milion złotych! Zwyżkowa tendencja widoczna jest już od kilku lat. A to wszystko dzięki ludziom o wielkich sercach!

 

Wyniki 1% to efekt całorocznej działalności Fundacji i ciężkiej pracy ogromnej liczby osób. To także najlepszy dowód na to, że los osób autystycznych nie jest obojętny Polakom. Kampanie społeczne i akcje takie jak: „Ciche godziny”, „Polska na niebiesko”, „Kampania Świąteczna”,  a także obecność w mediach przyczyniają się do wzrostu świadomości na temat autyzmu i działalności Fundacji JiM w społeczeństwie.

 

Codziennie wypełniamy naszą misję i tworzymy lepszy świat dla osób autystycznych m.in. poprzez edukację, łamanie mitów i stereotypów, czy pokazanie jak wygląda codzienność osób w spektrum – z jakimi problemami się mierzą i jakie bariery muszą pokonać. Świadomość ich potrzeb i skali pomocy przekłada się na szukanie możliwości wsparcia. Jedną z nich jest właśnie coroczna możliwość przekazania 1% podatku.

 

Dlatego dziś dziękujemy wszystkim ludziom o wielkich sercach,  którzy zdecydowali się wesprzeć działania naszej Fundacji. Pieniądze z 1% od lat wykorzystywane są przez miliony rodzin do pokrycia kosztów związanych m.in. z leczeniem, rehabilitacją, terapią lub zakupem specjalistycznego sprzętu. Podobnie jest w Fundacji JiM, gdzie pozyskane w ten sposób środki zasilą subkonta naszych podopiecznych i cele statutowe Fundacji JiM. Tak, byśmy dalej mogli, ramię w ramię, działać na rzecz osób autystycznych!

Zobacz także
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam