KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Trafiliście szóstkę!

Znamy już kwotę jaką darczyńcy przekazali Fundacji JiM w ramach rozliczenia jednego procenta podatku. Wciąż nie możemy w to uwierzyć! Padł kolejny rekord! Na konto Fundacji wypłynęło 6 270 000 zł! Dzięki tej kwocie będziemy mogli pomóc ponad 3 000 dzieci z całej Polski.

Środki z 1%trafią na Subkonta JiM i zostaną przeznaczone na bezpośrednią pomoc dla dzieci, w szczególności na działania terapeutyczne, leczenie i rehabilitację.

Zebranie tak dużej kwoty było możliwe dzięki bardzo aktywnej postawie rodziców, którzy odważnie i otwarcie zachęcali swoją rodzinę, przyjaciół i znajomych do przekazania 1% podatku.

W ubiegłym roku z tych pieniędzy Fundacja JiM sfinansowała ponad 2700 indywidualnych terapii, turnusów rehabilitacyjnych i pomocy terapeutycznych. 

Fundacja JiM wspiera rodziców w aktywnym zbieraniu! Każdy kto posiada Subkonto może skorzystać z bezpłatnych narzędzi takich jak plakaty, wizytówki i listy polecające. Doradzamy także w jaki sposób efektywnie pozyskiwać środki z jednego procenta podatku.

Podczas kampanii „Autyzm. Rodzice pytają”rodzice mogli zadawać pytania, na które odpowiedzieli im specjaliści. Wiele z nich dotyczyło sposobu skutecznego zbierania pieniędzy na subkonto.
Wszystkie filmy dotyczące aktywnego pozyskiwania środków z 1% można obejrzeć tutaj

Urząd Skarbowy przekaże szczegółowe dane odnośnie zebranych środków w połowie października, wtedy również rodzice dowiedzą się jaka dokładnie kwota wpłynęła na dane subkonto.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za przekazane wsparcie, a rodzicom gratulujemy, możecie być z siebie dumni!

 

 

Zobacz także
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam