Dlaczego warto zostać Partnerem JiM?

Program Partnerski JiM kierowany jest do wszystkich firm przyjaznych osobom z autyzmem i ich rodzinom! Dołączając do nas stajesz się firmą lepszą od innych i robisz coś dobrego dla innych!

Program Partnerski JiM kierujemy do wszystkich firm, które poza własnym rozwojem chcą wraz z nami tworzyć lepszy świat dla osób z autyzmem i ich rodzin. 

Niestety, osoby z autyzmem i ich rodziny często spotykają się z aktami dyskryminacji i niezrozumieniem. Ciężko korzystać im z miejsc publicznych, takich jak restauracje, miejsca rozrywki czy punkty usługowe. W Polsce świadomość zaburzeń ze spektrum autyzmu jest wciąż zatrważająco niska, co przekłada się na brak zrozumienia i akceptacji. Dlatego szukamy partnerów, którzy mogą to zmienić!

Poszukujemy firm, instytucji czy miejsc usługowych, które pozostają otwarte na autyzm. Dzięki partnerom, członkowie Klubu JiM będą mogli skorzystać nie tylko ze zniżek czy rabatów, ale przede wszystkim znaleźć miejsce, gdzie poczują się rozumiani i akceptowani. Staramy się znaleźć miejsca, które chociaż w niewielkim stopniu ułatwią codzienne życie.
Takie pozornie małe działania, mają ogromne znaczenie dla naszych Rodziców.

Wszyscy członkowie naszego programu partnerskiego zostaną wyróżnieni specjalnymi materiałami, potwierdzającymi uczestnictwo. Dzięki temu wszyscy zobaczą, że wybrane miejsce jest otwarte na autyzm i stało się firmą lepszą od innych!

Bycie partnerem Fundacji JiM stwarza okazję do nawiązania długotrwałej współpracy i pokazania, że są miejsca w których członkowie Klubu JiM zostaną przyjęci ze szczególną otwartością i życzliwością.

Co najważniejsze, nasi partnerzy mają realny wpływ na poprawę warunków życia osób ze spektrum autyzmu. 

To wspaniała okazja by dać się poznać tysiącom rodzin w całej Polsce i zyskać oddanych klientów!

    DOŁĄCZ    

 

 

 

Wróć

FUNDACJA JiM
UL. TATRZAŃSKA 105
93-279 ŁODŹ, POLAND
TEL. +48 42 643 46 70 

 
DLA DARCZYŃCÓW: darczyncy@jim.org
BIURO ZARZĄDU: zarzad@jim.org
EDUKACJA JiM: sekretariat@jim.org
KLUB RODZICÓW: klubrodzicow@jim.org
KLINIKA JiM: klinika@jim.org
 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO  Z TYM CO SIĘ DZIEJE W JiM
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

Prosimy obliczyć 9 plus 1.

Administratorem danych jest Fundacja „JiM” z siedzibą w Łodzi. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji newslettera. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z newslettera.[nbspWięcej informacji tutaj

OBSERWUJ NAS NA:

KRS: 0000127075
NR KONTA: 03 1030 1999 7750 0000 5200 0000


Copyright Fundacja JiM

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.